Book Online

Book direct for our best rate guaranteed

Book Online
SÖZLEŞMELER

COVID-19 MANİFESTOSU

Değerli misafirlerimiz;

Tesisimizde sizlerin sağlığı ve güvenliği için arttırılmış hijyen ve hastalık önleme uygulamaları oluşturduk.

Sağlık bakanlığımızın yürürlüğe koyduğu sağlık turizm sertifikasyonu kurallarını işletmemizde uygulamaya geçirerek, denetlemeler sonucu güvenli turizm belgemizi aldık ve düzenli olarak denetleme kuruluşlarının yaptığı denetlemelerle de hijyen ve hastalıktan korunma standartlarımızı koruyoruz ve sizin kendinizi daha sağlıklı ve güvende hissettiren bir tatil geçirmenizi sağlamak için çalışıyoruz.

Çalışan bir çok personelimiz de, sizlerin ve kendi güvenliği için covid-19 korunma önlemleri ile ilgili eğitim almaktadır.

Restoran,bar ve genel alanlarda alınan kararlarla belirlenen sosyal mesafeye uygun oturma düzenleri oluşturduk.Sosyal mesafeyi korumanın zor olduğu alanlarda ise takip edebileceğiniz işaretler kullandık.

Tesis içinde kolayca ulaşabileceğiniz bir çok yerde el dezenfeksiyon noktaları oluşturduk.

Otele girişiniz esnasında “misafir sağlık beyan formu”doldurmanız gerekmektedir.

Yetkili personelimiz temassız ateşölçer ile ateş ölçümünüzü yaparak kayıt altına alacaktır.

Oda kartlarınız önceden dezenfekte edilip bir kılıf içinde size verilecektir.

Sizlere daha sağlıklı bir konaklama sunmak için odalarınızdaki tüm yüzeyler, T.C Sağlık Bakanlığı sertifika belgeli ürünler ile dezenfekte edilmektedir.

Havuz çevresindeki tüm şerzlong ve şemsiyelerimizi sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenledik.Şerzlonglarımız hergün dezenfekte edilmekte ve günlük kılıf değişimi yapılmaktadır.

Havuzumuz sürekli dezenfekte ve filtre yapılmakta ve günlük değer ölçümleri ile de uluslararası standartlara ve covid yönetmeliğine uygun değerlerde muhafaza edilmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca her ay bağımsız denetim kuruluşları tarafından laboratuar testleri ile de kontrol edilmektedir.

Tüm dünyanın zorlu bir sınav verdiği bu günlerde risk faktörünü artırmamak için otelimizde bulunan spa,spor salonu,çocuk oyun bölümü gibi toplu kullanıma açık aktivitelerimizi geçici olarak kullanım dışı bırakmak zorunda kaldık.

SAĞLIKLI TAVSİYELERİMİZ

Sosyal mesafe kurallarına uyunuz, sizler için otelimizin birçok yerine hatırlatıcı işaretler koyduk.

Kapalı alanlarda maskenizi takınız.

Ellerinizi en az 20 sn. sabunlu su ile yıkayınız.

Maskenize dokunmadan önce ellerinizin temizliğinden emin olunuz.

Öksürmek veya hapşırmanız gerektiğinde ağzınızı ve burnunuzu bir peçete ile ,eğer yoksa dirseğinizin iç kısmı ile kapatınız.

Sarılmak ve tokalaşmaktan kaçınınız.

Önemli Uyarı: Eğer yüksek ateş,nefes darlığı,öksürük gibi belirtileriniz var ise hemen resepsiyona bilgi vererek tıbbı yardım talebinde bulununuz.

+90 252 480 0865